دندانپزشکی زیبایی

سفید کردن دندان با بلیچینگ

دندانپزشکی زیبایی نام آشنایی که امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته ، شاید بهتر باشد بگویم روشهای درمانی دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی ، درمان هایی که نه تنها باعث حفظ سلامت دندان ها بلکه باعث زیبایی لبخند نیز می شود. اما چطور می توان ضمن اطمینان از سلامت دندان ها به سرعت دندان های زیبا و هالیوودی داشته باشیم؟

طراحی لبخند

مراقبت از لبخند شما فقط برای سلامتی دندان های شما نیست، بلکه برای ظاهر کلی و اعتماد به نفس شماست. آیا دوست ندارید یک لبخند زیبا داشته باشید که کاملا طبیعی است؟

اصلاح طرح لبخند

اگر شما در مورد لبخندتان کمتر از حد انتظارتان رضایت دارید ، بابت آن خجالت زده یا نا امیدید و آماده تغییر زندگی خود هستید ، وقت آن است که با اصلاح طرح لبخند ، لبخند خود را تغییر دهید!

خدمات دندانپزشکی زیبایی

در دندانپزشکی زیبایی دکتر الهام وزیری نهاد ما بهترین خدمات دندانپزشکی زیبایی را ارائه می کنیم. تیم متخصص دندانپزشکی ما، همراه با لمینت دندان و کامپوزیت دندان با کیفیت بالا، به بیماران اجازه می دهد که این فرصت جدید برای جوانسازی و زیبایی لبخندشان فراهم کنند.

اهمیت دندانپزشکی زیبایی

بسیاری از افراد به واسط شغل و موقعیت خود در جامعه ای که در آن زندگی می کنند با افراد زیادی برخورد می کنند ، در این بین ، از نگاه دیگران نکاتی برداشت می شود که در معرفی هویت و تیپ شخیت فرد نقش پر رنگی دارند یکی از این ها دندان ها هستند که تاثیر بسیاری روی لبخند و چهره فرد دارد. امروزه با پیشرفت های هیجان انگیز در دندانپزشکی زیبایی دیگر لبخند هالیوودی مختص ستاره های پرده سینما نیست ، شما هم می توانید دندان هایی درخشان و مرتب داشته باشید.

لمینت دندان

لمینت دندان

لمینت دندان پوسته نازک از جنس سرامیک دندانی برای استفاده در دندانپزشکی زیبایی

کامپوزیت دندان

کامپوزیت ونیر

کامپوزیت ونیر مواد همرنگ دندان و بهترین روش برای اصلاح طرح لبخند با قیمت پایین تر

لمینت دندان

ایمپلنت دندان

روش ایمپلنت دندان بهترین روش برای جایگزینی دندان های از دست رفته

روش های دندانپزشکی زیبایی

دندانپزشکی زیبایی شامل چندین روش درمانی است که در ذیل به آنها اشاره شده است :

  • سفید کردن دندان با مواد همرنگ دندان
  • بلیچینگ : اصلاح رنگ دندان ( Bleaching )
  • کامپوزیت ونیر : اصلاح سایز ، اصلاح رنگ و فرم دندان ( composite veneer )
  • لمینت دندان : اصلاح فرم دندان ، شکل دندان ، سایز و رنگ دندان ( laminate )
  • کاشت دندان ایمپلنت : درمان دندان های از دست رفته با ایمپلنت دندان که بهترین روش برای جایگزینی دندان از دست رفته می باشد.
اصلاح لبخند لثه ای

استفاده از بهترین مواد در دندانپزشکی زیبایی

ما از بهترین مواد دندانپزشکی زیبایی و متخصصان با تجربه برای ایجاد یک لبخند بسیار طبیعی، روشن، سالم و با اعتماد به نفس برای بیماران خود استفاده می کنیم. هنگامی که یک لبخند زیبا برای شما آماده شد، زندگیتان امیدوار کننده می شود!

دندانپزشکی زیبایی برای افزایش اعتماد به نفس

دندانپزشکی زیبایی کمک می کند لبخندی خاص داشته باشید و امید به زندگی نیز افزایش پیدا می کند. به سلامتی روحی کمک می کنید و جامعه شادتر خواهد شد. با لبخند زیبا دیگر هیچ چیز جلودار لبخند شما نیست و قطعا زندگی شاد تر و با اعتماد به نفس بیشتری را تجربه خواهید کرد.

مشاوره سریع در واتس اپ