۳ دلیل بهتر بودن پل های ایمپلنت دندان از پروتزهای دندانی

3 دلیل بهتر بودن پل های ایمپلنت دندان از پروتزهای دندانی

 

هنگامی که برخی از دندان های خود را از دست داده اید ، می تواند مشکلات عملی ایجاد کند ، مانند جویدن مشکل تر و همچنین باعث ایجاد اعتماد به نفس می شود ، در هنگام صحبت یا لبخند زدن احساس خودآگاهی ایجاد می کنید.

 

پل های ایمپلنت دندان

به همین دلایل است که بسیاری از مردم دوست دارند راه حلی پیدا کنند ، اما با وجود گزینه های مختلف ، مانند پل های کاشت دندان و پروتزهای مصنوعی ، تصمیم گیری در مورد کدام یک از شما بهترین است.
ما دلایلی را برای بهتر شدن پل های  ایمپلنت دندان  از پروتزهای مصنوعی گردآوری کرده ایم که امیدواریم کمک کند!

3 دلیل بهتر بودن پل های ایمپلنت دندان از پروتزهای دندانی

آنها احساس طبیعی می کنند

اگر لازم است چیزی برای جایگزینی دندانهای از دست رفته داشته باشید ، می خواهید این احساس طبیعی باشد تا بتوانید آنجا را فراموش کنید و مانند همیشه کارهایتان را شروع به خوردن ، صحبت کردن و لبخند زدن کنید.

به همین دلیل پل ایمپلنت دندان بسیار بهتر از پروتزهای دندانی است ، زیرا پروتزها می توانند حرکت کنند یا از جای خود خارج شوند ، به علاوه اغلب احساس ناراحتی می کنند و مدتی طول می کشد تا عادت کنند ، که پل های ایمپلنت دندان این کار را نمی کنند.

 

نگهداری ساده

روشی که دندان مصنوعی طراحی می شود به این معنی است که آنها هر پنج تا هفت سال نیاز به تعویض دارند ، که یک بار دیگر به شما کمک نمی کند که دندان هایتان کم باشد.

آنها همچنین به برخی از تمیز کردن های اضافی دندان های طبیعی نیاز دارند ، بنابراین اگر به دنبال یک راه حل ساده هستید می تواند کمی آزار دهنده باشد.

در صورت مراقبت از یک بریج ایمپلنت دندان می تواند یک عمر دوام بیاورد و تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که مانند دندانهای طبیعی خود را با دو بار مسواک زدن در روز و تمیز کردن موثر بین دندان ها ، مراقب آن باشید.

 

جلوگیری از خراب شدن بیشتر

یک پل ایمپلنت دندانی می تواند از خراب شدن بیشتر استخوان فک جلوگیری کند زیرا از تیتانیوم ساخته شده است ، که هم مقاوم است و هم مقاوم.

متأسفانه پروتزها فواید یکسانی ندارند و از استخوان فک شما به همان روشی که بریج ایمپلنت دندان دارد محافظت نمی کنند.

ما امیدواریم که این مزایا به شما کمک کرده باشد تا ببینید پل های کاشت دندان بهتر از پروتزهای دندانی است و خوشحال می شویم به هر سوالی در مورد روشی که ما ارائه می دهیم پاسخ دهید. فقط با ما تماس بگیرید و ما دوست داریم که کمک کنیم.

اگر سوالی دارید یا می خواهید در مورد روش کار با جزئیات بیشتری بحث کنید ، لطفاً در این مورد دریغ نکنید.

 

مقالات جدید

ایمپلنت دندان

جایگزین بدون نقص و همیشگی دندان های از دست رفته توسط متخصص ایمپلنت

مشاوره سریع در واتس اپ