ایمپلنت دندان در کلینیک دکتر وزیری چیست؟

ایمپلنت دندان در کلینیک دکتر وزیری چیست؟

ایمپلنت دندان نوعی دندانپزشکی ترمیمی محبوب است که سعی در جایگزینی و بازیابی عملکرد و زیبایی ظاهری دندانهای از دست رفته دارد. ایمپلنت های دندانی اساساً از سه جنبه تشکیل شده اند ، یکی از جنبه ها خود کاشت است.

 

ایمپلنت های شفاف دندانی

مسلماً مهمترین قسمت ایمپلنتهای دندان کلینیک دکتر وزیری پیچهای تیتانیوم است که سعی در تقلید از ریشه طبیعی دندان دارند. پیچ های تیتانیوم یک پایه محکم برای هر دو پایه و تاج چینی ایجاد می کنند. پیچ های دندان نه تنها از تاج حمایت می کنند ، بلکه باعث تحریک رشد طبیعی استخوان ها می شوند و سلامت دندان های اطراف را حفظ می کنند.

ایمپلنت دندان در کلینیک دکتر وزیری چیست؟

برای شما بی نظیر است

تاج چینی به طور خاص برای هر یک از بیماران ما مطابقت دارد. بیماران ممکن است نگران ظرافت دندانپزشکی ترمیمی خود باشند ، اما نیازی به ترس ندارند. تاج ماکت کاملاً مطابق با شکل دندانهای اطراف و همچنین سایه است.

 

چرا کلینیک ما را برای انجام ایمپلنت های دندان انتخاب می کنید؟

انتخاب کلینیک دندانپزشکی که دریافت هر نوع روش درمانی از آن برای بسیاری از بیماران دشوار است. کلینیک دندانپزشکی ما ، نه فقط در ارائه مراقبت های حرفه ای دندانپزشکی ، بلکه در استقبال از بیماران ما ، تجربیات زیادی دارد. کلینیک دندانپزشکی ما با استفاده از مواد مدرن و م aثر ، سطح بالایی از مراقبت از دندان را ارائه می دهد. فناوری مدرن دندانپزشکی که دندانپزشکان ما از آن استفاده می کنند ، اطمینان حاصل می کند که بیماران ما بهترین نتایج ممکن دندانپزشکی را دریافت می کنند.

 

یک کلینیک دندانپزشکی که می توانید به آن اعتماد کنید

بیمارانی که یک کلینیک دندانپزشکی را برای دریافت درمان دندانپزشکی خود انتخاب می کنند ، تصمیم خود را تا حد زیادی بر اساس بررسی های قابل اعتماد بیمار قرار می دهند. ما معتقدیم که گواهی نامه های بیماران خوشحال ما اعتباری برای سطح عالی مراقبت از دندان است.

 

طیف گسترده ای از گزینه ها

کلینیک دندانپزشکی ما درک می کند که تمام موارد دندانپزشکی بیماران ما بسیار متفاوت است. برخی از بیماران ما ممکن است به دلیل تصادف دندان خود را از دست داده باشند ، در حالی که برخی موارد شدیدتر هستند. کلینیک دندانپزشکی ما تلاش می کند موارد مختلفی را در خود جای دهد ، به همین دلیل است که ما دندان های ایمپلنت ایمپلنت را برای ایمپلنت های تک و چند دندان ارائه می دهیم.

 

برای بیمارانی که چند دندان از دست داده اند

بیمارانی که بیش از یک دندان خود را از دست داده اند ممکن است این سوال را داشته باشند که آیا هنوز واجد شرایط دندانپزشکی ایمپلنت هستند یا خیر. اگر بیش از یک دندان از دست داده اید ، دندانپزشکان ما ممکن است یک پل دندانی نگهدارنده ایمپلنت را به شما پیشنهاد دهند.

 

چگونه کار می کند

یک پل نگهدارنده ایمپلنت در اصل چندین تاج چینی است که با استفاده از یک چسب مخصوص دندان به هم متصل شده اند ، که توسط ایمپلنت های دندانی پشتیبانی می شوند. تعداد کاشت دندان به تعداد تاج مورد نیاز بستگی دارد. با این حال ، با چندین ایمپلنت ، همیشه از دو یا چند پیچ ​​تیتانیوم استفاده می شود.

 

چگونه درمان خود را شروع کنیم

بیماران ممکن است از خود بپرسند که چگونه می توانند درمان خود را در کلینیک ما در ریچموند آغاز کنند. ما به همه بیماران خود این فرصت را می دهیم تا مشاوره اولیه رایگان دریافت کنند. در طی یک مشاوره اولیه ، بیماران می توانند درمورد درمانی که مایل به دریافت آن هستند و هرگونه سeriesال و نگرانی در مورد آنها بحث کنند.

مقالات جدید

ایمپلنت دندان

جایگزین بدون نقص و همیشگی دندان های از دست رفته توسط متخصص ایمپلنت

مشاوره سریع در واتس اپ