روند قرار دادن ایمپلنت های دندانی در کنار دندان های طبیعی

روند قرار دادن ایمپلنت های دندانی در کنار دندان های طبیعی

یکی از مهمترین نکات فروش ایمپلنت های دندانی این است که می توان آنها را در اطراف دندانهای موجود قرار داد – به این معنی که برای نصب آنها نیازی به برداشتن هیچ دندانی نیست.

 

با ایمپلنت دندان ، یک ریشه مصنوعی در فک شما قرار می گیرد تا دندان را محکم کند. این بدان معناست که نیازی نیست که آنها مانند دندانهای موجود روی دندان های شما لنگر بیفتند ، و این گزینه بهداشتی تر است.

 

زیبایی کاشت دندان این است که به طور موثری به عنوان یک دندان طبیعی ظاهر و کار می کند. همچنین با حمایت از ساختار طبیعی و همچنین انجام برخی از اعمال جویدن ، به محافظت از دندانهای طبیعی شما کمک می کند ، به طوری که دیگر آنها بیش از حد کار نمی کنند.

روند قرار دادن ایمپلنت های دندانی در کنار دندان های طبیعی

آیا ایمپلنت های دندانی بر ساختار دندان های موجود من تأثیر می گذارد؟

نه ، این کار انجام نمی شود – می توان یک یا چند ایمپلنت دندان را در اطراف دندان های موجود قرار داد ، به این معنی که می توانید همه آنها را حفظ کنید. ایمپلنت های شما به همین راحتی جای خالی را پر می کنند تا به شما یک دندان مصنوعی طبیعی و ظاهری بدهند.

 

ایمپلنت های دندانی چگونه با رنگ و خط دندان های موجود شما مطابقت دارد

در ایمپلنت های دندانی کلینیک دکتر وزیری، ما از ظرافت های طبیعی به نظر رسیدن ایمپلنت دندان پی می بریم. شکل ، رنگ و موقعیت همه در تضمین ترکیب دندان یا دندان به طور یکپارچه در لبخند شما نقش دارند.

 

برای انجام این کار ، ما راهنماهای سایه را با عکس دندان های شما مقایسه می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که طبیعی ترین رنگ را انتخاب می کنیم.

ما همچنین محل قرارگیری دندان و نحوه ترکیب آن با زاویه دندان های طبیعی شما را در نظر می گیریم. ما در کنار یکی از شناخته شده ترین تکنسین های ایمپلنت در انگلیس کار می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که طبیعی ترین ترکیب را بین دندان های ایمپلنت و دندان های طبیعی به دست می آورید.

 

در مقایسه با دندان های موجود چگونه می توان از ایمپلنت های دندانی مراقبت کرد

ما تمام اطلاعات لازم را برای مراقبت از ایمپلنت های دندانی در طول روند بهبود به شما ارائه خواهیم داد.

 

خبر خوب این است – پس از آن می توان از ایمپلنت های دندان شما به همان روشی که برای دندان های موجود خود مراقبت می کنید مراقبت کرد ، هر گونه دردسر اضافی را برید و زندگی شما را کمی راحت تر کرد.

همچنین پس از آن قرار ملاقات با شما را چک خواهیم کرد تا اطمینان حاصل شود که کاشت شما آنطور که باید بهبود می یابد.

 

ایمپلنت های دندانی با افزایش اعتماد به نفس شما در لبخند و بهبود توانایی گفتار و خوردن مجدد صحیح می توانند تغییر واقعی در زندگی شما ایجاد کنند.

تیم دوستانه و حرفه ای ما در هر مرحله برای اطمینان شما آماده هستند – بنابراین امروز با ما در تماس باشید تا اولین قدم را بردارید و با گرفتن شماره تلفن کلینیک دکتر الهام وزیری،  مشاوره رایگان خود را رزرو کنید.

مقالات جدید

ایمپلنت دندان

جایگزین بدون نقص و همیشگی دندان های از دست رفته توسط متخصص ایمپلنت

مشاوره سریع در واتس اپ