ایمپلنت دندان شما دقیقاً مانند دندانهای اصلی شما خواهد بود

ایمپلنت دندان شما دقیقاً مانند دندانهای اصلی شما خواهد بود

هر ساله آسیب های ورزشی زیادی وجود دارد که دندان کسی از بین می رود و نمی توان آن را دوباره وصل کرد. برخی از این افراد با احساس خودآگاهی نسبت به شکاف لبخند خود ، یا هرگز به دلیل کمبود دندانهای جلویی لبخند نمی زنند یا بیرون غذا نمی خورند.

برخی از آنها به ما مراجعه می کنند در ایمپلنت های دندانپزشکی به جای آن ایمپلنت دندان را در کلینیک دکتر وزیری انجام می دهند و در نهایت آنها لبخند می زنند.

 

کاشت دندان در کلینیک دکتر وزیری

ما انواع مختلفی از درمان را از بیماران جایگزین می کنیم ، از جایگزینی یک دندان تا جایگزینی هر دندان. اگر فکر می کنید که وقت آن رسیده است که کاری در مورد لبخند خود انجام دهید ، با رزرو مشاوره با ما به شما امکان می دهد دقیقاً به آنچه دهانتان نیاز دارد پی ببرید.

متخصصان دندانپزشکی ما قادر خواهند بود که ارزیابی کنند که برای دستیابی به لبخند مورد نظر شما چه روشهای درمانی لازم است و برای هر مرحله از سفر دندانپزشکی در کنار شما خواهند بود.

ایمپلنت دندان شما دقیقاً مانند دندانهای اصلی شما خواهد بود

رویه های مختلف

قبل از کاشت دندان در کلینیک دکتر وزیری باید برای معاینه کامل به مطب ما مراجعه کنید. اینکه شما به چه درمانی نیاز دارید ، به تعداد دندانهایی که از دست داده اید و تعداد جایگزینی آنها بستگی دارد. دندانپزشک شما می تواند در مشاوره شما این گزینه ها را به طور کامل برای شما توضیح دهد و آنچه را برای شما ایده آل است توصیه کند.

 

اگر تمام دندانهای خود را از دست داده اید ، ما مجموعه کاملی از پروتزهای دندانی در دسترس داریم که به راحتی می توانند روی ایمپلنت شما جای بگیرند. برای این روش ممکن است فقط به دو کاشت نیاز داشته باشید ، اما این از بیمار به بیمار دیگر متفاوت است و ممکن است بیشتر باشد.

 

اگر چند دندان از دست رفته دارید که همه در کنار یکدیگر هستند ، ممکن است برای اصلاح لبخند ، دندان مصنوعی یا بریج به شما توصیه شود. پل به گروهی از تاج ها گفته می شود که به راحتی می توانند به ایمپلنت های شما متصل شوند.

اگر فقط یک دندان را از دست ندهید ممکن است گاهی اوقات به یک تاج منفرد نیاز داشته باشید. این بر روی کاشت قرار می گیرد و به راحتی با بقیه دندانهای شما ترکیب می شود.

 

برای درمان جایگزینی دندانهای خود در اینجا ، هر درمانی را که باید انجام دهید ، می توانید از این واقعیت که آنها تا آنجا که می توانند به دندانهای اصلی شما شباهت دارند ، راحت باشید.

این محلول ها ساخته شده اند که دقیقاً مانند دندان های طبیعی به نظر می رسند و احساس می شوند ، محتاطانه هستند و به سختی برای افراد دیگر قابل مشاهده هستند. شما می توانید در ملا عام با افتخار لبخند بزنید ، لبخند تابناک و کاملی که اکنون دارید را به نمایش بگذارید.

 

از دندان های خود مراقبت کنید

 

اگر در ریچموند کاشت دندان انجام داده اید ، پس باید مطمئن شوید که به درستی آنها را تمیز می کنید. این پیچیده تر از تمیز کردن پروتزهای متحرک است زیرا قابل جابجایی نیستند ، اما دندانپزشک شما می تواند دقیقا به شما بگوید که چگونه به درستی و به طور موثر مسواک بزنید.

تمیز کردن دندان ها از جمع شدن پلاک جلوگیری می کند و این نه تنها دهان شما را سالم نگه می دارد بلکه باعث می شود که ایمپلنت ها برای مدت طولانی تری دوام داشته باشند. شما باید مرتباً برای معاینه به ما مراجعه کنید ، این به شما کمک می کند بهداشت دهان و دندان خود را برای دندانهای اصلی و دندانهای جدید خود حفظ کنید.

 

مقالات جدید

ایمپلنت دندان

جایگزین بدون نقص و همیشگی دندان های از دست رفته توسط متخصص ایمپلنت

مشاوره سریع در واتس اپ