لمینت دندان

لمینت دندان یکی از روش های دندانپزشکی زیبایی می باشد که بسیار مورد توجه قرار گرفته است. به کمک لمینت دندان می توان زیبایی طبیعی را به دندان ها بخشید.

لمینت دندان چیست؟

لمینت دندان روکش های سفارشی و پوسته ای از جنس سرامیک دندانی است که بر روی دندان ها توسط متخصص دندانپزشکی زیبایی چسبانده می شود.

 

عموما لمینت دندان حدود 0.5 میلی متر ضخامت دارند. این حدود نصف ضخامت یک سکه یا دو برابر ضخامت پوسته تخم مرغ است ، بعضی از این سرامیک های دندانی ، مانند Lumineers می توانند حتی نازک تر باشند.

هنگامی که ما در آغاز روز به آینه نگاه می کنیم، حتی کوچکترین نواقصی که در لبخند ما وجود دارد باعث آزارمان می شود. شاید فاصله میان دندان هایمان وجود داشته باشد یا برخی دندان ها کمی کج شده اند. مثلا دندانهای بد رنگ مشکل بسیاری از مردم است. چه در زندگی اجتماعی و چه در کسب و کار یک لبخند زیبا می تواند همه چیز را تحت تاثیر قرار دهد.

 

به یاد داشته باشید که هیچکس کامل نیست ، بله آینه دروغ نمی گوید. اما آینه همچنین نمی تواند به شما برای بهبود وضعیت دندان هایتان پیشنهادی دهد، بهتر است برای رهایی از مشکلات زیبایی دندان با متخصص دندانپزشکی زیبایی گفتگویی داشته باشید ، دندانپزشک به شما در مورد گزینه های مختلفی که لبخند شما را بهبود می دهد را بررسی می کند.

 

روش لمینت دندان

یکی از محبوب ترین و مقرون به صرفه ترین گزینه های دندانپزشکی زیبایی برای رسیدن به ظاهر فوق العاده لمینت دندان است. یکی از درمان های هیجان انگیز در دندانپزشکی زیبایی مدرن ، این روند شامل قرار گیری یک روکش نازک ساخته شده از پرسلن فشرده که بر روی سطح دندان می چسبد. زخامت این پوسته های نازک گاهی با ضخامت لنزهای چشمی قابل مقایسه هستند. لمینت ظاهری کاملا طبیعی دارد و به سختی کسی متوجه اختلافات دندان های واقعی شما می شود.

ساختار دندان و مینای دندان در این روش حفظ می شود ، نتایج بسیار طبیعی لمینت دندان آن را به پر طرفدار ترین روش دندانپزشکی زیبایی تبدیل کرده است.

لمینت دندان پاسخ بسیاری از مشکلات دندان هستند. آنها می توانند برای تغییر رنگ ، سفید کردن دندان ها ، تغییر شکل و فرم دندان های شما و تعمیر دندان های شکسته یا فرسوده استفاده شود. لیمینت دندان به دلیل مقاومت بالا در برابر رنگ گرفتگی و زمان انجام کوتاه ، انتخاب بسیاری از بیماران است.

اگر به دنبال یک لبخند خیره کننده هستید، لمینت دندان را استفاده کنید.

کاربرد لمینت دندان

عملکرد اصلی ونیر ها بهبود ظاهر دندان ها است مثلا

لمینت دندان جهت مرتب کردن دندان ، بهبود رنگ دندان ، شکل و موقعیت دندان استفاده می شود.

بنابراین دندان هایی که تغییر رنگ داده اند ، پوسیده شدند ، شکستگی دارند ، لب پریدگی دارند، فضای بین دندانی دارند یا کمی ناهموار هستند و همچنین کسانی که ترکیبی از این مشکلات را دارند ، همه می توانند از لمینت دندان استفاده کنند.

اگر چه این پوسته نازک به طور ذاتی شکننده است و به راحتی در صورت افتادن یا انعطاف پذیری می شکند ، اما وقتی که آن را به یک دندان متصل می کنیم به شدت محکم می شود و یک سطح بسیار با دوام را ایجاد می کند ، در حقیقت دندان ، لمینت را به گونه ای پشتیبانی می کند که از این ضعف شکستن جلوگیری می کند.

استفاده معمول از لمینت دندان

لمینت دنداناز لمینت دندان می توان برای رفع نقص های کوچک و بزرگ دندانی استفاده کرد ، به طور مثال اگر تمایل دارید دندانهای واقعا سفید و درخشان داشته باشید لمینت دندان بهترین گزینه است.

از لمینت به عنوان ارتودنسی فوری نیز یاد می شود چون با استفاده از آن می توان برای "صاف کردن" دندان ها در کمترین زمان ممکن اقدام کرد.

بستن فاصله دندان نیز یکی از کاربردهای اصلی لمینت دندان است.

[ratings]

TOP
مشاوره سریع در واتس اپ