فواید ایمپلنت دندان در کلینیک دکتر الهام وزیری

فواید ایمپلنت دندان در کلینیک دکتر الهام وزیری

لبخند شما باید چیزی باشد که شما به آن افتخار کنید و آن را با دیگران به اشتراک می گذارید ، اما وقتی دندان شما کم است ، می تواند چیزی غیر از این باشد. لطفا از صفحه ایمپلنت دندان نیز دیدن فرمایید
داشتن دندان های محکم و سالم چیزی است که می توان آن را مسلم دانست ، اما هنگامی که دندان از دست می دهیم ، یا در اثر تصادف یا جراحت ، یا به دلیل ضعف سلامت ، تأثیرات مخرب تجمعی می تواند گسترده باشد.

 

فواید ایمپلنت دندان در کلینیک دکتر الهام وزیری

 

 

 

ایمپلنت های دندانی

خوشبختانه ، ایمپلنت های دندانپزشکی کلینیک دکتر الهام وزیری یک راه حل طولانی مدت و با دوام برای دندانهای از دست رفته شما ارائه می دهد.
ما این روش درمانی را اغلب به دلیل مزایای بسیار زیاد و حداقل معایب آن توصیه می کنیم ، اگرچه راه حل های دیگری نیز در دسترس افرادی است که قادر به انجام این روش نیستند.

فواید ایمپلنت دندان در کلینیک دکتر الهام وزیری

چه کسی نمی تواند این روش را انجام دهد؟

افرادی که دارای مشکلات مزمن سلامتی هستند ، ممکن است دریابند که برای این روش درمانی مناسب نخواهند بود ، به این دلیل که توانایی های درمانی آنها به خطر افتاده است ، لثه یا استخوان آنها به اندازه ممکن سالم نیست ، یا سایر عواملی که توسط حرفه ای.
این روش درمانی محدودیت سنی بالایی ندارد ، بنابراین تا زمانی که از نظر سن و سال نسبتاً سالم باشید ، ما معتقدیم شما می توانید یکی از ۹۸٪ افرادی باشید که از ایمپلنت دندان های موفق این کلینیک لذت می برند .

 

برنامه درمانی چگونه است؟

این کار با اسکن آغاز می شود که به ما کمک می کند تا وضعیت شما را تشخیص دهیم و اگر لازم است قبل از قرار دادن ایمپلنت ها در دهان ، درمان قبلی را انجام دهیم.
این اسکن همچنین به ما امکان می دهد تا به طور دیجیتالی مکان دقیق هر ایمپلنت دندان را به منظور به حداکثر رساندن راحتی و همچنین کاهش زمان بهبودی مشخص کنیم.

ما به سرعت خواهیم دید که آیا این روش درمانی برای شما مناسب است و آیا استخوان فک کافی دارید تا بتوانید با عمل به جلو حرکت کنید.
برخی از افرادی که مدت طولانی فاقد دندان هستند و از دندان مصنوعی استفاده می کنند و متوجه می شوند که آنها در دهان خود می لغزند یا حرکت می کنند ، متوجه می شوند که استخوان فک آنها عقب رفته است ، احتمالاً تا جایی که لازم است پیوند استخوان انجام شود. تا با تعویض دندان به این حالت نیمه دائمی به جلو حرکت کند.

 

فواید ایمپلنت دندان در کلینیک دکتر الهام وزیری

 

 

رکود استخوان فک یک اتفاق طبیعی است که زمانی اتفاق می افتد که دندان ها دیگر فک را تحریک نکنند و در نتیجه ، تولید سلول محدودی اتفاق می افتد.

اگر متوجه شویم که استخوان فک شما به طور قابل توجهی عقب رفته است ، استخوان فک طبیعی کافی ندارید تا ما بتوانیم روند درمانی را به جلو پیش ببریم.
ما می توانیم با این مسئله مقابله کرده و گزینه لیفت سینوس یا پیوند استخوان ، قرار دادن استخوان مصنوعی در فک شما و تقویت این ناحیه به اندازه کافی به شما بدهیم تا کاشت تیتانیوم برای حمایت از دندان های شما قرار گیرد.

همانطور که می بینید ، راه حل های زیادی برای بیماران ما در دسترس است.
ما با چشمانی تازه به هر موقعیتی نزدیک می شویم ، یک راه حل سفارشی ارائه می دهیم که با سالها تجربه و دانش در این سبک درمانی پشتیبانی می شود.

اگر دوباره آماده لبخندی کاملاً کاربردی هستید و می خواهید از یک مجموعه کامل از دندانهای قابل استفاده لذت ببرید ، در اسرع وقت با کلینیک دکتر الهام وزیری در تماس باشید.

مقالات جدید

ایمپلنت دندان

جایگزین بدون نقص و همیشگی دندان های از دست رفته توسط متخصص ایمپلنت

مشاوره سریع در واتس اپ