بهترین برند ایمپلنت سوئیسی کدام است؟ معرفی ۹ برند برتر! (آپدیت ۲۰۲۴)

بهترین برند ایمپلنت سوئیسی

گاهی اوقات به دلایل مختلفی مثل افزایش سن، تصادف، کشیدن دندان به علت خرابی و …. از داشتن دندان‌های زیبا و ردیف بی‌نصیب می‌مانیم و در چنین شرایطی ایمپلنت دندان می‌تواند مثل یک معجزه عمل کند تا دوباره لبخندی زیبا به صورت شما هدیه دهد.

ایمپلنت همان طور که در مقاله ایمپلنت دندان چیست گفتیم، یک روش درمانی جدید و پیشرفته در دندان‌ پزشکی است که به کمک آن جای خالی دندان‌ها روی لثه پر می‌شود تا از عوارض خالی بودن جای دندان‌ها روی لثه و همچنین اثرات منفی نبود دندان‌ها در زیبایی جلوگیری شود.

امروزه ایمپلنت در کشور‌های متعددی ساخته می‌شود و سوئیس نیز یکی از مهم‌ترین کشور‌های فعال در زمینه تولید و ارائه ایمپلنت دندان به شمار می‌رود، وجود برندهای مشهور و حرفه‌ای تولید ایمپلنت در این کشور، سوئیس را یکی از مهم‌ترین کشورهای ساخت ایمپلنت در دنیا تبدیل کرده است که در این مقاله می خواهیم با بهترین های آن آشنا شویم.

 

 

۹ برند برتر ایمپلنت دندانی سوئیس

سوئیس یکی از پیشگامان صنعت تولید ایمپلنت جهان است و همان طور که در مقاله بهترین برند ایمپلنت گفتیم در سال‌های اخیر برندهای معتبر و حرفه‌ای متعددی در زمینه تولید ایمپلنت در سوئیس رشد کرده و شناخته شده‌اند؛ در ادامه به ۹ تا از برجسته‌ترین برندهای ایمپلنت در سوئیس اشاره می‌کنیم.

ایمپلنت اس‌ پی‌ آی (SPI)

اولین برندی که تولید حرفه‌ای ایمپلنت را در سوئیس آغاز کرد، اس‌پی‌آی بود که توانست در مدت‌ زمان کوتاهی به یکی از مهم‌ترین برندهای تولید ایمپلنت در سراسر دنیا تبدیل شود و هنوز هم با گذشت سال‌ها از تاسیس این برند و فعالیت کمپانی thommen medical به عنوان عهده‌دار عملکرد برند ایمپلنت دندانی SPI، این برند جزو بهترین‌ برندهای ایمپلنت سوئیسی به شمار می‌رود.

ایمپلنت thommen medical

ایمپلنت دندانی SPI نسبت به سایر ایمپلنت‌ها قیمت نسبتا بالایی دارد اما به این نکته توجه کنید که این برند در ازای هزینه بالایی که شما پرداخت می‌کنید خدمات باکیفیت و درخوری را نیز ارائه می‌کند و دیگر خیالتان راحت خواهد بود که ایمپلنت تا سال‌های طولانی سالم در خدمت شما خواهد بود.

قبل از ادامه مطلب و معرفی انواع رند ایمپلنت سوئیسی  از شما دعوت می کنیم به  مقاله ایمپلنت دندان چقدر طول میکشد ،سر بزنید.

ایمپلنت اشترومن

برند اشترومن، فعالیت خود را در زمینه تولید ایمپلنت‌های دندانی در سوئیس با همکاری مهندسین جوان نابغه شروع کرد و همین آغاز حرفه‌ای و علمی این برند موجب درخشش آن در میان سایر برندهای ایمپلنت سوئیسی شود و طولی نکشید که ایمپلنت اشترومن به عنوان مشهورترین برند ایمپلنت سوئیسی شناخته شد.

پزشکان و کارشناسان شرکت اشترومن (Straumann) برای ساخت ایمپلنت با تکیه بر دانش تخصصی نهفته در ذهن‌شان و کمک گرفتن از دستگاه‌های آزمایشی پیشرفته، نوع طراحی  ایمپلنت و تطبیق آن با فک انسان  و تطابق  با دندان‌ها را مورد آزمایش و بررسی قرار ‌می‌دهند و پس از بررسی‌های فراوان و تایید نهایی از سوی کارشناسان ارشد این سازمان، ایمپلنت اشترومن به تولید نهایی می‌رسد.

ایمپلنت اشترومن

در رابطه با ایمپلنت اشترومن همان طور که در maltepedentalclinic هم آمده است :

Their products are highly innovative, durable, and safe. They also provide dental professionals and clinics with restorative and surgical productions. Being a complete source of dentistry, many clinics and dental professionals prefer Straumann. However, being one of the best dental implant brands globally, the implant systems and other products of Straumann are relatively expensive.

ایمپلنت یکپارچه (trate)

ایمپلنت Trate یکی از دیگر از برندهای برتر تولید ایمپلنت در سوئیس است که قیمت مناسبی دارد و همچنین از کیفیت بالایی نیز برخوردار است، ایمپلنت Trate نسبت به سایر برندها از شهرت کم‌تری برخوردار است و به همین دلیل با وجود داشتن کیفیت بسیار بالای ایمپلنت‌ها، این برند قیمت زیادی را برای محصولات خود تایین نکرده است تا بتواند در رقابت سخت ارائه ایمپلنت در میان برندهای بزرگ این حوزه حرفی برای گفتن داشته باشد.

ایمپلنت trate

ایمپلنت ایده (Ihde)

دکتر ایده یکی از معروف‌ترین دندان‌پزشکان سوئیس است که ایمپلنت ایده نیز به ایشان مربوط می‌شود؛ ایمپلنت ایده سال‌های طولانی است که در زمینه ارائه بهترین ایمپلنت‌های سوئیسی مشغول فعالیت بوده است و در طی این‌ سال‌ها به علت ارائه بهترین محصولات با کیفتیت به عنوان یکی از بهترین برندهای ایمپلنت سوئیسی شناخته شده است.

ایمپلنت ihde

اصولا قیمت ایمپلنت‌های سوئیسی بالا است و بسیاری از مردم برای پرداخت هزینه‌های آن دچار مشکل می‌شوند اما خوشبختانه ایمپلنت ایده جزو برندهایی است که نسبت به سایر شرکت‌های سوئیسی ایمپلنت را با قیمت مناسب‌تری ارائه می‌کند و کیفیت قابل قبولی نیز دارد.

ایمپلنت بیودنتال (biodenta)

ایمپلنت بیودنتال، یکی از تازه نفس‌ترین برندهای ایمپلنت در سوئیس است که توانسته در همین مدت کوتاه فعالیت خود در زمینه تولید و ارائه ایمپلنت با داشتن تیم حرفه‌ای و کارشناسان نابغه در زمینه دندان‌پزشکی و  استفاده از هوشمندترین تجهیزات دنیا با بزرگ‌ترین برندهای تولید کننده ایمپلنت در سوئیس رقابت کند و تا کنون در این رقابت تنگاتنگ موفق نیز بوده است!

ایمپلنت biodenta

یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های افراد پیش از انجام ایمپلنت دندان، احتمال ایجاد درد یا مشکل خاصی زمان کاشت ایمپلنت در استخوان فک است اما ایمپلنت بیودنتال با طراحی سه شیار اصولی در قسمت زیرین، کاشت ایمپلنت در استخوان فک را بسیار راحت کرده‌است و این ویژگی یکی از مهم‌ترین مزایای ایمپلنت بیودنتال محسوب می‌شود.

قبل از ادامه مطلب و معرفی انواع ایمپلنت سوئیسی توجه شما را به مقاله ایمپلنت دندان جلو جلب میکنیم.

ایمپلنت تی‌‌آر‌آی (TRI)

ایمپلنت TRI نیز یکی از برندهای تازه کار تولید ایمپلنت در سوئیس است که مدت زمان زیادی از فعالیت آن نمی‌گذرد اما توانسته در همین دوره فعالیت کوتاه با ارائه کیفیت مناسب، شناخت دقیق نیازهای بیمار و طراحی اصولی ساختار ایمپلنت و داشتن قیمت‌های بسیار مناسب به یکی از برندهای معتبر ایمپلنت در سوئیس تبدیل شود .

نوع طراحی ساختار ایمپلنت TRI کاملا اصولی و حرفه‌ای بوده است و هیچ مشکلی ایجاد نخواهد کرد اما این برند برای طراحی ظاهر ایمپلنت، سلیقه خاصی به خرج نداده‌ و می‌توان گفت ظاهر ایمپلنت TRI کپی نامحسوسی از ایمپلنت آمریکایی اسکرونت زیمر است.

ایمپلنت سی‌ آی‌ سی (SIC)

نمایندگی ایمپلنت SIC سوئیس در ایران نیز شرکت بن تاژ پارس است، این برند سابقه زیادی در زمینه تولید ایمپلنت ندارد و جزو شرکت‌های نوظهور در این حیطه محسوب می‌شود و به همین دلیل تلاش کرده است که با ارائه کیفیت بالا در کنار قیمت‌ کم‌تر نسبت به سایر برندها مورد توجه دندانپزشکان و بیماران نیازمند به ایمپلنت دندانی شود.

نمی‌توان گفت که کیفیت ایمپلنت SIC بسیار بالا است و بهترین برند ایمپلنت سوئیسی محسوب می‌شود اما این برند کیفیت متوسط و قابل قبولی دارد و می‌توان به عنوان یک ایمپلنت ماندگار و باکیفیت برای سال‌های طولانی روی آن حساب باز کرد.

ایمپلنت نئودنت (NEODENT)

ایمپلنت نئودنت، یکی از اقتصادی‌ترین برندهای ایمپلنت سوئیسی به شمار می‌رود چون قیمت بسیار پایین‌تری نسبت به سایر برندهای ایمپلنت در سوئیس دارد و همچنین در کنار داشتن قیمت مناسب و اقصادی کیفیت و کارایی محصول خود را حفظ کرده است.

برند نئودنت در سوئیس ایمپلنت‌هایی از جنس سرامیک می‌سازد که افزون بر داشتن زیبایی منحصر به فرد، سبک، انعطاف پذیر، کارآمد، محکم، بادوام و راحت هستند .

ایمپلنت آِیرسایمپلنت آِیرس (IRES)

ایمپلنت آیرس نیز یکی دیگر از برندهای تازه نفس به است که حدودا  از ۱۰ سال پیش فعالیت خودش را در مزنیه تولید و ارائه ایمپلنت در سوئیس آغاز کرده است و توانسته در مدت ۱۰ سال فعالیت حرفه‌ای خود در زمینه تولید ایمپلنت باکیفیت، در بیشتر از ۱۵ کشور مختلف، نمایندگی داشته باشد.

دررابطه با انتخاب برند ابمپلنت در سایت www.bodyexpert.online آمدهاست که:

Brand is not everything; the skill of the implantologist is essential

Regardless of the brand and material of your dental implant, the critical point remains the expertise of the implantologist to whom you entrust your procedure. Dental implant placement requires a great deal of experience and knowledge. To ensure the success of your dental implant procedure, the implantologist must be meticulous. He or she must be able to plan the placement of your dental implant in great detail, must be able to choose the right implant for your needs, and must be able to perform the placement perfectly and with great skill. Also, to limit the risk of infection, the implantologist must follow the sterilisation guidelines for oral surgery scrupulously

بهترین برند ایمپلنت سوئیسی کدام است؟

احتمالا با شناخت مشهورترین برندهای ایمپلنت در سوئیس این سوال برای شما ایجاد شده است که بهترین برند ایمپلنت سوئیس که بالاترین کیفیت و مقاوت را دارد کدام است!؟ برای این سوال پاسخ ثابتی وجود ندارد چون ایمپلنت مناسب برای فک و دهان شما نسبت به شرایط شما تشخیص داده می‌شود و هیچ گزینه ثابتی وجود ندارد.

اگر به استفاده یکی از برندهای ایمپلنت سوئیسی مشتاق هستید بهتر است به متخصص ایمپلنت مراجعه کنید تا پس از معاینه بالینی دقیق دهان و فک شما و انجام مشاوره، مناسب‌ترین برند ایمپلنت سوئیسی برای شما مشخص شود.

قیمت انواع ایمپلنت سوئیسی

قیمت برندهای مختلف ایمپلنت سوئیسی بر اساس فاکتورهای متفاوتی همچون سن برند، کیفیت، میزان شهرت، تعداد مشتریان، جنس ایمپلنت و …. متغیر است.

البته اگر قیمت یکی از برندهای ایمپلنت سوئیسی پایین بود تصور نکنید که این قیمت مناسب حتما از کیفیت پایین محصول نشات می‌گیرد چون در اکثر اوقات برندهای تازه‌کار با وجود داشتن بهترین کیفیت و خدمات به دلیل ناشناخته بودن مجبور به ارائه محصول با قیمت‌ پایین‌تر هستند.

کجا ایمپلنت سوئیسی را انجام دهیم؟

کاشت ایمپلنت دندان، روش درمانی دندان‌پزشکی پیچیده و سختی است که از عهده هر دندان‌پزشکی برنمی‌آید! شاید اگر دچار دندان‌درد ناگهانی شوید شاید بتوانید به اولین کلینیک دندان‌پزشکی نزدیک‌ محل کار یا منزل‌ تان اعتماد کنید اما ماجرای کاشت ایمپلنت فرق دارد و برای انجام ایمپلنت تنها باید به متخصص دندان‌پزشک با تجربه در این زمینه مراجعه کنید تا با کم‌ترین هزینه بهترین ایمپلنت بدون عوارض را داشته باشید.

دکتر الهام وزیری متخصص بیماری های لثه و ایمپلنت، دارای بورد تخصصی مستر ایمپلنت های دندانی از آمریکا بهترین متخصص ایمپلنت در ایران و تهران محسوب می‌شود که می‌توانید با خیال راحت برای کاشت ایمپلنت سوئیسی به او اعتماد کنید و در کوتاه‌ترین زمان ممکن، آسودگی داشتن دندان‌هایی واقعی و زیبا را دوباره تجربه کنید.

سخن پایانی

در سال‌های اخیر استفاده از ایمپلنت به یکی از محبوب‌ترین روش‌های درمانی برای پر کردن جای خالی دندان‌ها تبدیل شده است، برندهای مختلف ایمپلنت سوئیسی جزو باکیفیت‌ترین ایمپلنت‌ها در دنیا هستند و بسیاری از دندان‌پزشکان متخصص ایمپلنت دندان در ایران نیز از ایملپنت‌های سوئیسی استفاده می‌کنند.

اگر قصد ایمپلنت دندان‌های‌تان را دارید می‌توانید به کمک دندان‌پزشک با خیال راحت، یکی از برندهای ایمپلنت سوئیسی را انتخاب کنید تا ایمپلنتی با کیفیت و درجه یک برای سال‌های طولانی داشته باشید.

سوالات متداول پیرامون انواع ایمپلنت سوئیسی

بهترین برندهای ایمپلنت سوئیسی کدام‌اند؟

سوئیس یکی از مهم‌ترین کشورها در زمینه تولید و ارائه با کیفیت‌ترین ایمپلنت‌‌ها در سراسر جهان محسوب می‌شود و اکثر برندهای فعال در زمینه تولید ایمپلنت در سوئیس جزو بهترین‌های در دنیا هستند اما می‌توان گفت که ۵ برند (اشترومن، ایده، بیودنتال، دئو دنت، آیرس) این روز‌ها بهترین عملکرد را در زمینه تولید ایمپلنت در سوئیس دارند.

مزایای ایمپلنت سوئیسی چیست؟

ایمپلنت‌های سوئیسی یکی از بهترین ایمپلنت‌ها در دنیا هستند که مزایای بی‌شماری دارند، از مهم‌ترین مزایای استفاده از ایمپلنت‌های سوئیسی می‌توان به بهبود گفتار، افزایش زیبایی، بهبود اعتماد به نفس، جلوگیری از ساییدگی بافت استخوانی دندان، جلوگیری از عفونت لثه ها، ثابت و فیکس بودن، قیمت مناسب، نداشتن عوارض و …. اشاره کرد

بهترین دکتر برای کاشت ایمپلنت سوئیسی کیست؟

دکتر الهام وزیری با داشتن تخصص و سابقه طولانی در زمینه انجام انواع ایمپلنت‌های دندان، بهترین و خبره‌ترین دندان‌پزشک ایرانی برای انجام ایمپلنت سوئیسی محسوب می‌شود که می‌تواند برای دندان‌های شما معجزه کند و با قیمتی مناسب، زیبایی و سلامتی را دوباره به شما ببخشد.

مقالات جدید

ایمپلنت دندان

جایگزین بدون نقص و همیشگی دندان های از دست رفته توسط متخصص ایمپلنت

7 پاسخ

  1. از نظر ماندگاری ایمپلنت سوئیسی بهتر هست یا ایمپلنت آمریکایی ؟
    نشانه های اینکه باید ایمپلنت تعویض بشه چیه ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره سریع در واتس اپ