آیا دندان های ایمپلنت می توانند از دندان های طبیعی شما بهتر باشند؟

آیا دندان های ایمپلنت می توانند از دندان های طبیعی شما بهتر باشند؟

 

هیچ چیز بهتر از دندانهای طبیعی سالم نیست. اما برای افرادی که فقدان دندان هستند ، از بیماری پریودنتال رنج می برند و یا از پروتزهای دندانی متناسب برخوردار نیستند ، کلینیک دکتر وزیری بهترین مورد بعدی برای دندان های طبیعی است.

 

بزرگترین مزیت ایمپلنت دندان جدید این است که بسیار قوی هستند و هرگز پوسیده نمی شوند. ایمپلنت های دندانی ما از تیتانیوم ساخته شده و با TiUnite پوشانده شده است ، که به طور علمی ثابت شده است که با استخوان شما پیوند خورده است و باعث می شود دندان های پشتیبانی شده از ایمپلنت ما مانند دندان های طبیعی سالم کاملاً ایمن باشند.

آیا دندان های ایمپلنت می توانند از دندان های طبیعی شما بهتر باشند؟

در کلینیک دکتر وزیری ، آزمایشگاه داخلی ما از زیرکونیا برای دندانهای پشتیبانی شده از ایمپلنت استفاده می کند.

زیرکونیا بسیار قوی است و مستعد شکستن ، تراشه یا ترک خوردگی نیست. دندان های زیرکونیا کلینیک دکتر وزیری به طور کلی یک عمر دوام دارند و در برابر لکه ها ، غذاهای اسیدی و باکتری ها مقاوم هستند. بعلاوه ، بیماران ما هرگز دچار حفره یا مشکل لثه نمی شوند.

 

اگر از دندانهای مصنوعی خود بیچاره هستید ، از درد شدید دندان رنج می برید ، یا در شرف از دست دادن تمام دندانهای خود هستید ، کلینیک دکتر وزیری می تواند در طی یک روز و در حالی که راحت می خوابید ، یک دندان کامل به شما ارائه دهد. دندان های جدید اکنون دندان های طبیعی شما را به شما نشان می دهد اما احساس می کنید اما همه مشکلات را ندارد.

مقالات جدید

ایمپلنت دندان

جایگزین بدون نقص و همیشگی دندان های از دست رفته توسط متخصص ایمپلنت

مشاوره سریع در واتس اپ