ایمپلنت دندان می تواند لبخند شما را برگرداند

ایمپلنت دندان می تواند لبخند شما را برگرداند

افراد به دلایل مختلفی به کاشت دندان ایمپلنت دندان نیاز دارند . در ایمپلنت های دندانپزشکی ما درمان قابل اعتماد و قابل اعتمادی را ارائه می دهیم که باعث می شود شما از اینکه با ما قرار ملاقات رزرو کرده اید سپاسگزار باشید.
ممکن است دندان های شما به دلیل کهولت سن یا پوسیدگی دندان شروع به ریزش کرده باشند یا در حادثه ای دچار مشکل شده باشید که یکی از دندان های شما از بین رفته باشد.
داشتن شکاف در لبخند یا کمبود دندان های جلویی می تواند در بهترین زمان احساس خجالت کند.
این نه تنها می تواند بر عزت نفس شما تأثیر بگذارد ، بلکه تعاملات اجتماعی شما را نیز تحت تأثیر قرار می دهد.

ایمپلنت دندان می تواند لبخند شما را برگرداند

کاشت چیست؟

ایمپلنت ها پیچ های کوچک تیتانیومی هستند که در استخوان فک قرار می گیرند و امکان نصب دندان های مصنوعی را فراهم می کنند.
چه یک مجموعه کامل را از دست داده باشید و چه فقط تعداد کمی از آنها ، ایمپلنت های دندانی به شما این امکان را می دهد که یکبار دیگر یک مجموعه دندان قوی و طبیعی داشته باشید.

موادی که برای ساختن دندان مصنوعی یا تاج هایی که روی ایمپلنت شما قرار می گیرد استفاده می شود ، از دندانهای اصلی شما تقلید می کند و متخصصان دندانپزشکی ما می توانند به هر گونه مشکل یا سوالی که دارید پاسخ دهند.

 

در موارد بسیار نادر بیمار ممکن است استخوان فک کافی برای قرار دادن ایمپلنت ها نداشته باشد.
اگر اینگونه باشد ، ممکن است مجبور شوند روشی را طی کنند که در آن یک قاب کوچک فلزی زیر لثه قرار داده شود و به آنها امکان رشد در اطراف قاب را بدهد و با این کار تقویت می شود. ایمپلنت ها به جای استخوان فک به این قاب متصل شده اند.

 

بسیار مهم است که اطمینان حاصل کنید دندانهای مصنوعی خود را به درستی تمیز می کنید.
این به جلوگیری از پوسیدگی دندان و بیماری لثه کمک می کند ، که در غیر این صورت تنها به انجام اقدامات بیشتر دندان منجر می شود.

ایمپلنت دندان می تواند لبخند شما را برگرداند

آیا کاشت و ایمپلنت انواع مختلفی دارد؟

در حالی که یک روش اصلی برای به دست آوردن ایمپلنت های دندانی وجود دارد ، اما گزینه های مختلفی برای مواردی که باید برای تکمیل لبخند خود به آنها ضمیمه کنید وجود دارد.
اگر در حال ترمیم یک دندان هستید ، ممکن است لازم باشد که یک تاج نصب کنید ، یا اگر نیاز به تقویت و ترمیم چندین دندان دارید ، باید یک پل به کاشت دندان خود متصل کنید.

اگر یک مجموعه کامل دندان یا بیش از یک دندان را از دست ندهید ، ممکن است پروتز همان چیزی باشد که شما باید روی ایمپلنت خود بچسبانید.
اگر شما نیاز به جایگزینی یک مجموعه کامل از دندان ها دارید ، بنابراین برای هر دندان به یک کاشت نیاز نخواهید داشت.
یک ایمپلنت می تواند بیش از یک دندان روی آن ثابت باشد. اگر فقط چند دندان از دست رفته داشته باشید و به طور طبیعی به کاشت کمتری احتیاج داشته باشید ، می توانید پروتزهای جزئی دریافت کنید.

ایمپلنت دندان می تواند لبخند شما را برگرداند

توصیه می شود اگر قصد تهیه دندان های جایگزین را دارید ، در کلینیک دکتر وزیری مشاوره رزرو کنید.

این به شما امکان می دهد دقیقاً آنچه را باید بدانید پیدا کنید و پزشکان دندانپزشکی ما می توانند شما را در مورد مناسب ترین روش درمانی به شما راهنمایی کنند و همچنین یک برنامه پرداخت مناسب نیز ترتیب دهند ، بنابراین نگران هزینه نباشید ، در عوض لبخند بزنید

 

مقالات جدید

ایمپلنت دندان

جایگزین بدون نقص و همیشگی دندان های از دست رفته توسط متخصص ایمپلنت

مشاوره سریع در واتس اپ