ایمپلنمت دندان برای دندانپزشکی ترمیمی

ایمپلنمت دندان برای دندانپزشکی ترمیمی

دندانپزشکی ترمیمی هر چیزی است که شامل بازسازی و بازسازی دندان های شما باشد.

این می تواند به سادگی تاج روی دندان یا حتی مجموعه ای از پر کننده ها باشد که دندان شما را به عملکرد مناسب بازگرداند. دندانپزشکی ترمیمی همچنین می تواند برای افرادی که به دلیل بیماری تمام دندانهای خود را از دست داده اند مفید باشد.

کاشت دندان در کلینیک دکتر وزیری

یکی از راه حل هایی که ما برای از دست دادن دندان ها ارائه می دهیم کاشت دندان (ایمپلنت دندان) در کلینیک دکتر وزیری است . ایمپلنت های دندانپزشکی شین یک سرویس خارق العاده دارند که صرفاً فقط برای این روش درمانی تعیین شده است. مهمترین جنبه کاشت دندان دوام آنها است و این واقعیت که با مراقبت مناسب ، آنها مادام العمر دوام می آورند. خدمات ما ساده است ما می خواهیم یکی از موثرترین اشکال درمان ترمیمی را با کارایی و مراقبت ارائه دهیم و مطمئن شویم که شما بهترین درمان ممکن را برای ایمپلنت دریافت می کنید.

ایمپلنمت دندان برای دندانپزشکی ترمیمی

کاشت دندان در کلینیک دکتر وزیری چگونه است؟

این نوعی درمان است که جای کل دندان را می گیرد. ایمپلنت ها بر خلاف هر روش درمانی دیگری در استخوان فک قرار داده می شوند و برای ذوب شدن رها می شوند.

آنها از تیتانیوم ساخته می شوند و به طور خاص برای نگهداری در استخوان پس از وارد شدن و اتصال آنها ساخته شده اند. در پایان درمان می توان یک تاج را پیوست کرد.

آیا همه می توانند آنها را داشته باشند؟

 

این همیشه بهترین راه حل برای همه بیماران ما نیست ، بنابراین اگر به دنبال کاشت دندان در کلینیک دکتر وزیری هستید ، لطفا توجه داشته باشید که همیشه یک مشاوره و یک غربالگری برای بررسی صلاحیت شما وجود دارد ، زیرا شرایط خاصی برای کاشت برای موفقیت یکی از آنها وجود استخوان فک به اندازه کافی برای ایمن بودن ایمپلنت است ، زیرا در غیر این صورت از نظر مقاومت کافی کافی نخواهد بود. ثانیاً ، باید بین استخوان فک و سینوس های شما فاصله کافی وجود داشته باشد ، زیرا بسته به محل کاشت ، می تواند حفره سینوس را تجاوز کند و بنابراین بی اثر خواهد بود ، زیرا سست می شود.

 

برای مبارزه با این موارد ، درمان های اضافی در دسترس است. در حالت اول استخوان فک کافی وجود ندارد ، می توان پیوندهای استخوانی اضافه کرد ، که قطعات کوچکی از استخوان است که از چانه یا مفصل ران شما گرفته می شود و به ناحیه ای که کاشت قرار دارد وارد می شود ، تا پایه ای برای کاشت ایجاد شود.

در برخی موارد ، می توان از استخوان یا مواد مصنوعی برای تکرار این مورد استفاده کرد.

 

در حالت دوم عبور ایمپلنت به داخل سینوس ها ، می توان لیفت سینوس را انجام داد.

این روشی است که در آن سینوس برداشته می شود و سپس تا حدی با ماده سخت پر می شود ، به طوری که پیوند از پایه کافی کافی برخوردار است.

 

ما می فهمیم که انجام این روش درمانی می تواند تصمیم بزرگی باشد. همچنین می تواند بسیار گران باشد ، بنابراین در نظر گرفتن همه جوانب درمان مهم است. تکمیل این محلول برای از دست دادن دندان ها به دلیل رشد استخوان می تواند مدت زمان زیادی طول بکشد ، به این معنی که در بعضی موارد ممکن است بیش از ۶ ماه طول بکشد. همچنین دائمی است ، بنابراین به هر دلیلی نمی توانید درمان را واگرد کنید. اگر به نظر می رسد ایمپلنت های دندانی در کلینیک دکتر وزیری راه حل مناسبی برای شماست ، برای اطلاعات بیشتر با ایمپلنت های دندانپزشکی شین تماس بگیرید .

مقالات جدید

ایمپلنت دندان

جایگزین بدون نقص و همیشگی دندان های از دست رفته توسط متخصص ایمپلنت

مشاوره سریع در واتس اپ