کاشت دندان در کلینیک دکتر الهام وزیری چگونه به شما کمک می کند

کاشت دندان

از دست دادن دندان می تواند ویرانگر باشد. این می تواند بر عزت نفس و همچنین توانایی شما در خوردن غذا ، جویدن و رفتار طبیعی تأثیر جدی بگذارد.لطفا از صفحه ایمپلنت دندان نیز دیدن فرمایید
تا زمانی که دندان خود را از دست ندهید ، می توانید اهمیت داشتن آنها را کاملاً درک کنید.

 

کاشت دندان

ایمپلنت های دندانی

دندان ها به گونه ای طراحی شده اند که به عنوان یک واحد منسجم با هم کار می کنند ، بنابراین هنگامی که یک یا چند دندان به دلیل آسیب دیدگی یا سلامتی ضعیف از بین می روند ، در نتیجه دندان های باقیمانده رنج می برند.
دندان مصنوعی یا دندان مصنوعی متحرک برای برخی ، گزینه است و در بعضی موارد ترجیح دارد ، با این حال بسیاری از بیماران ما به دنبال گزینه های دائمی و بدون دردسر هستند تا بتوانند با لبخند خود آزادی را که قبلاً بدیهی می گرفتند.

به همین دلیل است که ما از شما می خواهیم اگر یک یا چند دندان طبیعی خود را از دست داده اید ، ایمپلنت های دندانی را در کلینیک دکتر الهام وزیری در نظر بگیرید .
شما می توانید دندان های خود را به طور دائمی تعویض کنید ، به شما این آرامش را می دهد که بدانید دندانهای شما در مواقع لزوم در همان جایی که هستند باقی می مانند.
شما می توانید از تمام غذاهایی که قبلاً خورده اید لذت ببرید و هیچ دستورالعمل دقیق و خاصی برای تمیز کردن وجود ندارد.

شما فقط باید اطمینان حاصل کنید که به طور منظم به دندانپزشک مراجعه می کنید ، و همچنین به یک متخصص که می تواند با استفاده از ابزارهای تخصصی محل را تمیز کند ، اطمینان حاصل کنید که هیچ عفونتی در محل ایجاد نمی شود.
با پیروی از روشهای خوب کلی برای سلامت دهان و دندان خود ، متوجه خواهید شد که ایمپلنت های دندانی شما در کلینیک دکتر الهام وزیری برای دهه های آینده به طور شگفت انگیزی به شما خدمات می دهند.

 

کاشت دندان

روند درمان چگونه کار می کند؟

برای اطمینان از مناسب بودن شما برای روند درمان ، باید شما را برای مشاوره اولیه ببینیم.
اگر مدت طولانی است که پروتز مصنوعی دارید ، ممکن است به اندازه کافی تراکم استخوان در فک خود نداشته باشید تا بتوانید ایمنی ایمن را حفظ کنید.
در این صورت ، ممکن است برای آماده سازی شما برای کاشت دندان در کلینیک دکتر وزیری ، درمان بیشتر توصیه شود .

اگر متوجه شدیم که شما از سلامت دهان و بدن برخوردار نیستید ، ممکن است قبل از انجام این روش جراحی جزئی به شما توصیه شود که هر شرایطی را بهبود یا کنترل کنید.

اگر همه چیز خوب باشد ، ما اسکن هایی انجام می دهیم تا به طور دیجیتالی موقعیت دقیق آینده کاشت را مشخص کنیم.
با استفاده از فناوری پیشرفته ، ما می توانیم از تناسب راحت تری اطمینان حاصل کنیم که می تواند احتمال عوارض را کاهش دهد و همچنین زمان بهبود را به حداقل برساند.

 

کاشت دندان

 

یک دندانپزشک با جراحی میله تیتانیوم را در استخوان فک شما قرار می دهد تا به عنوان یک ریشه دندان جایگزین عمل کند.
این میله طی چندین ماه به استخوان شما می پیوندد و یک مکان امن ایجاد می کند که می توان تاج یا پل را به طور دائمی روی آن چسباند.

یک تاج یا بریج یا در صورت تثبیت پروتز ، چندین هفته پس از اتمام این جراحی ، کل دندانها بر روی میله یا میله های تیتانیوم قرار می گیرند.
این دندانهای مصنوعی متناسب با شکل ، اندازه و رنگ دندانهای باقیمانده شما ساخته شده اند. آنها احساس می کنند و لبخند شما کاملا طبیعی به نظر می رسند.

مقالات جدید

ایمپلنت دندان

جایگزین بدون نقص و همیشگی دندان های از دست رفته توسط متخصص ایمپلنت

مشاوره سریع در واتس اپ