هزینه ایمپلنت یا زندگی با کیفیت؟

هزینه ایمپلنت

قبل از اینکه درباره هزینه ایمپلنت اطلاع کسب کنید بهتر است با مزایای ایمپلنت که باعث افزایش زیبایی لبخند و حتی بهبود کیفیت زندگی می شود صحبت کنیم.

شما می توانید از ایمپلنت دندان برای جایگزین دندانهای از دست رفته استفاده کنید ، حتی می توان یک یا چند دندان را بدون آسیب رساندن به دندانهای مجاور جایگزین کرد.

انواع کاشت دندان

انواع کاشت دندان شامل ایمپلنت فوری ، دو مرحله ای و تک مرحله ای

کاشت فوری ایمپلنت

در حقیقت ، ایمپلنت با یک تاج موقت کاشته می شود ، پروتز موقتی که به شما امکان می دهد زندگی روزمره خود را بدون نگرانی تا آماده شدن پروتز دندان نهایی و ترمیم ایمپلنت پشت سر بگذارید.

کاشت دو مرحله ای ایمپلنت

کاشت دندان دو مرحله ای به دو مرحله جراحی نیاز دارد. اولین مرحله کاشت ایمپلنت در استخوان فک می باشد و سپس بخیه می شود و ۳ الی ۵۰ ماه انتظار ترمیم خواهیم داشت و بعد از آن لثه باز می شود و مرحله بعدی شروع می شود.

کاشت تک مرحله ای ایمپلنت

مزایای اصلی ایمپلنت در یک جلسه این است که شما نیازی به جراحی ایمپلنت دوم ندارید ، به طوری که پس از قرار دادن ایمپلنت در فک ، اباتمنت از بافت نرم لثه بیرون قرار داده می شود و دیگر نیازی به جراحی کاشت مجدد نیست.

از کاشت های موقت فقط برای زیبایی لبخند برای مدت زمان کوتاه و زمان ترمیم استفاده می شود. این بدان معناست که شما می توانید با لبخندی معمولی از کلینیک ایمپلنت دندان دکتر الهام وزیری خارج شده و زندگی عادی خود را در حین ترمیم ایمپلنت از سر بگیرید.

ایمپلنت عملکردی کاملاً مشابه با دندان طبیعی دارد و به عنوان یک پروتز متحرک هیچگونه ناراحتی از تغییر ، درد و حساسیت نخواهید داشت. با انتخاب ایمپلنت های دندانی ، هیچ محدودیتی در انتخاب غذا ندارید ، جویدن آسان و طبیعی لذت زندگی را چند برابر می کند.

افرادی که دندان های خود را از دست داده اند ، اعتماد به نفس کافی برای خندیدن و صحبت ندارند. علاوه بر این ، جویدن ناقص غذا به دلیل از دست دادن دندان می تواند بر روی عادات غذایی تأثیر منفی بگذارد و منجر به مشکلات ثانویه سلامتی مانند سوء تغذیه شود.

جایگزینی ریشه های از دست رفته دندان به افراد قدرت و ثبات لازم برای خوردن غذاهای مورد علاقه خود و حفظ استخوان فک ، جلوگیری از تحلیل رفتن استخوان و کمک به حفظ ویژگی های صورت را می دهد.

هزینه ایمپلنت دندان

هزینه ایمپلنت دندان در کلینیک دندانپزشکی دکتر الهام وزیری به متغیرهای زیادی از جمله تعداد دندان های جایگزین و نوع ایمپلنت استفاده شده بستگی دارد.

قیمت کاشت دندان به طور کلی بدون موارد خاص دیگر مانند پیوند استخوان و غیره … بین ۲ میلیون ۵۰۰ هزار تومان تا ۵ میلیون و پانصد هزار تومان متغیر است. البته ، شما باید تصمیم بگیرید که آیا می خواهید دوباره لبخند بزنید.

مقالات جدید

ایمپلنت دندان

جایگزین بدون نقص و همیشگی دندان های از دست رفته توسط متخصص ایمپلنت

مشاوره سریع در واتس اپ