ایمپلنت می تواند زندگی شما را بهتر کند!

ایمپلنت می تواند زندگی شما را بهتر کند!

آیا تأثیر مخرب از دست دادن دندان را تجربه کرده اید؟ باید بدانید که امروز چندین گزینه برای بازیابی عملکرد و زیبایی لبخند زیبای خود دارید.

 

چرا ایمپلنت های دندانی؟

از دست دادن دندان می تواند همه چیز را در زندگی شما تغییر دهد ، از احساسی که نسبت به خود دارید تا توانایی لبخند با اطمینان و غذا خوردن و جویدن راحت.

 

ایمپلنت دندان گزینه جایگزینی است که در چند سال اخیر بسیار محبوب شده است و دلیل خوبی هم دارد. بیمارانی که با از دست دادن دندان سروکار دارند یاد می گیرند که ایمپلنت بهترین درمان برای بازگرداندن عملکرد و ظاهر پس از از دست دادن دندان است. کاشت دارای ماندگاری بالا ، با دوام بودن و نتایج زیبا و طبیعی است.

ایمپلنت می تواند زندگی شما را بهتر کند!

گرفتن ایمپلنت دندان

دندانپزشکی ایمپلنت شامل قرار دادن جراحی پست کاشت تیتانیوم در استخوان فک شما است. با بهبودی محل ، پست به طور ایمن با استخوان و بافت اطراف فیوز می شود و یک پایه محکم ایجاد می کند.

وقتی ایمپلنت کاملاً ادغام شد ، بخشی از ساختار دندان شما می شود و برای محافظت از کاشت و جایگزینی قسمت قابل مشاهده دندان ، ترمیمی مانند تاج دندان به آن اضافه می شود.

 

ایمپلنت چگونه به شما سود میرساند

مهمترین مزیت ترمیم ایمپلنت دندان ، در مقایسه با سایر روشهای درمانی ، این است که ایمپلنت دقیقاً مانند یک دندان طبیعی ظاهر ، احساس و عملکرد دارد. هنگام جویدن ، فشار فرآیند گاز گرفتن تحریک لازم استخوان فک را ایجاد می کند ، که از فرسایش استخوان جلوگیری می کند. استخوان سالم و کاشت دندان باعث می شود دندان های اطراف به فضای باز منتقل نشوند.

 

لطفاً با تلفنهای دندانپزشکی دکتر الهام وزیری تماس بگیرید

ما در مطب دندانپزشکی ، طیف کاملی از دندانپزشکی پیشرفته را برای همه سنین ارائه می دهیم ، از جمله پروتزهای کامل و جزئی ، پل های دندانی ، ایمپلنت های دندانی و دندانپزشکی زیبایی.

 

اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد مزایای کاشت دندان داشته باشید ، لطفاً با ما تماس بگیرید تا یک مشاوره راحت ترتیب دهیم.

 

مقالات جدید

ایمپلنت دندان

جایگزین بدون نقص و همیشگی دندان های از دست رفته توسط متخصص ایمپلنت

مشاوره سریع در واتس اپ