انجام ایمپلنت های دندانی برای تهیه یک دندان تک

انجام ایمپلنت های دندانی برای تهیه یک دندان تک

در دنیای مدرن ، ما اغلب وقت زیادی برای صرف ظاهر خود نداریم. اگرچه ما می توانیم روزانه زمان مناسبی را مقابل آینه بگذرانیم تا مطمئن شویم که از نظر ظاهری خوب و قابل نمایش برای دنیای خارج هستیم ، اما انجام تغییرات اساسی در ظاهر بسیار دشوار یا وقت گیر است حتی اگر بخواهیم دوست دارم این مسئله مشکلی را برای بسیاری از افراد ایجاد می کند ، خصوصاً آنهایی که ممکن است به نوعی نسبت به نوع نگاه خود احساس ناامنی کنند.

کاملاً معمول است که افراد از نظر ظاهری تا حدی دچار ناامنی می شوند و این ناامنی به دلایل مختلفی بوجود می آید. در حالی که بسیاری از افراد به دلایل مسلماً کوچک ، از جمله داشتن لکه های کوچک یا علائم صورت ، ممکن است کمی در مورد شکل ظاهری خود ناامنی داشته باشند ،

انجام ایمپلنت های دندانی برای تهیه یک دندان تک

ایمپلنت های دندانی در کلینیک دکتر وزیری

یکی از این دلایل که ممکن است برخی از ما تجربه کرده باشیم از دست دادن دندان است. از دست دادن یک یا چند دندان امری است که ممکن است به دلایل مختلفی اتفاق بیفتد ، از جمله پوسیدگی دندان و حادثه ای که به دندان آسیب می رساند. این می تواند لبخند ما را با شکاف قابل توجهی روبرو کند و بر توانایی جویدن و همچنین در شکل و ظاهر کلی صورت تأثیر بگذارد.

به دلایل زیبایی و بهداشتی ، جستجوی درمان دندان از دست رفته مهم است. درمان براساس نیازهای خاص شما متفاوت خواهد بود ، اما یکی از گزینه های بسیار خوب برای درمان ، ایمپلنت دندان در کلینیک دکتر الهام وزیری است .

کاشت دندان در کلینیک دکتر الهام وزیریمی تواند برای جایگزینی دندان از دست رفته و بازگرداندن بسیاری از ساختار به صورت و دهان از دست رفته دندان استفاده شود. در این مقاله برخی از مشخصات مربوط به دریافت این روش درمانی با جزئیات بیشتر توضیح داده خواهد شد. علاوه بر این ، ما همچنین نگاهی خواهیم داشت به یک ارائه دهنده حرفه ای و قابل اعتماد ایمپلنت های دندانی در کلینیک دکتر الهام وزیری .

 

دریافت هر نوع درمان دندانپزشکی می تواند یک روند عصبی برای هر یک از ما باشد. پس از همه ، شما باید اعتماد قابل توجهی به دندانپزشک خود داشته باشید زیرا این دهان خود شماست که آنها روی آن کار خواهند کرد!

اما هرگز نترسید ، زیرا در کلینیک دکتر وزیری ، ما یک عمل دندانپزشکی قابل اعتماد هستیم که می توانید به آن اعتماد کنید. ما همیشه اطمینان حاصل می کنیم که همه بیماران خود را با حداکثر احترام درمان می کنیم و اطمینان داریم که می توانیم به هر گونه سوال یا نگرانی در مورد هر یک از نیازهای دندانپزشکی شما پاسخ دهیم.

 

نحوه کارکرد و نحوه کاربرد آنها

کاشت دندان در کلینیک دکتر الهام وزیری پیچ های کوچکی است که از تیتانیوم ساخته شده است.

برای شروع فرآیند جایگزینی دندان شکسته یا از دست رفته ، یکی از این پیچ ها در شکاف لثه ها قرار می گیرد ، جایی که دندان شکسته / از دست رفته در آن بوده است.

بعد از کاشت پیچ ، مدتی زمان لازم است تا با استخوان فک اطراف آن فیوز شود. پس از انجام این کار ، می توان یک تاج دندان رنگی به صورت دائمی بالای پیچ نصب کرد که درست مانند یک دندان معمولی به نظر می رسد ، عمل می کند و احساس می شود.

در حالی که منتظر جوش خوردن پیچ با استخوان هستید ، می توان از ترمیم موقت برای پر کردن فاصله بین دندان ها استفاده کرد. این دندان جدید همانطور که بیمار از استخوان استفاده می کند باعث تحریک آن می شود و همانند یک دندان طبیعی عملکرد و احساس می کند. همچنین می توان از این فرآیند برای ایجاد ثبات در دندانهای مصنوعی و پل ها استفاده کرد.

مقالات جدید

ایمپلنت دندان

جایگزین بدون نقص و همیشگی دندان های از دست رفته توسط متخصص ایمپلنت

مشاوره سریع در واتس اپ