چرا باید ایمپلنت دندان در کلینیک دکتر الهام وزیری را انتخاب کنم؟

چرا باید ایمپلنت دندان در کلینیک دکتر الهام وزیری را انتخاب کنم

بیمارانی که مایل به دریافت این فرم خاص دندانپزشکی ترمیمی هستند ، نوعی دندانپزشکی که برای بازگرداندن عملکرد و زیبایی ظاهری لبخند بیمار تلاش می کند ، ممکن است از یک یا چند دندان از دست رفته رنج ببرند.

ایمپلنت دندان در کلینیک دکتر وزیری به دلایل گسترده ای ، نه تنها در کلینیک دندانپزشکی بلکه در سراسر جهان ، می تواند به عنوان یکی از رایج ترین روش های جایگزینی دندان در بسیاری از بیماران مطرح شود.

چرا باید ایمپلنت دندان در کلینیک دکتر الهام وزیری را انتخاب کنم

چرا دندانها باید تعویض شوند

بسیاری از بیماران ممکن است ترجیح دهند از شکاف خود در دهان چشم پوشی کنند. با این وجود ، علی رغم تصور غلط رایج ، از دست رفتن دندان ها می تواند باعث مشکلات زیادی در سلامتی شود. فضای بین دندان ها می تواند زمینه ساز باکتری ها و میکروب های دندانی شود ، که در نتیجه می تواند به بیماری های دهانی و عفونت های شدیدتر مانند بیماری لثه تبدیل شود.

جدا از عفونت های دهانی ، شکاف های داخل دهان هنگام انجام کارهای روزانه دندانپزشکی مانند تمیز کردن ، خوردن و آشامیدن ، باعث ناراحتی یا درد بیماران می شود. ناراحتی را کنار بگذاریم ، ممکن است اختلالات گفتاری مانند لیس زدن متوسط ​​تا شدید نیز به دلیل کمبود دندان ایجاد شود. شکاف های داخل دهان علاوه بر کاهش عملکرد دندان ها ، می تواند از نظر زیبایی نیز مشکلاتی ایجاد کند و در نتیجه اعتماد به نفس بیمار را کاهش دهد.

جایگزین طبیعی در کلینیک ما

ایمپلنت های دندانی در کلینیک دکتر وزیری به صورت سفارشی برای موارد دندان پزشکی هر بیمار ساخته می شود. در طی مشاوره اولیه در کلینیک ما ، متخصصان بهداشت دندانپزشکی سایه و شکل تاج چینی را که با دندانهای شما مطابقت دارد رمزگشایی می کنند تا با دندانهای طبیعی اطراف ترکیب شود.

کاشت دندان علاوه بر اینکه طبیعی به نظر می رسد ، از نظر احساسی که در دهان دارد نیز قابل تشخیص نیست.

مزایای زندگی

کاشت دندان در کلینیک دکتر وزیری یک راه حل طولانی مدت برای از دست دادن دندان است و می تواند بیش از ده سال دوام داشته باشد. کاشت دندان علاوه بر ماندگاری طولانی مدت ، می تواند به بازگرداندن ظاهر صورت بیمار نیز کمک کند. داشتن دندان های از دست رفته می تواند باعث شیب صورت شود ، کاشت دندان می تواند از این اتفاق جلوگیری کند.

از ایمپلنت های دندانی فقط برای جایگزینی دندان استفاده نمی شود!

ممکن است بسیاری از بیماران از مناسب بودن ایمپلنت برای تثبیت دندان مصنوعی غافل باشند.

بیمارانی که برای بازدید از کلینیک ما مراجعه می کنند ممکن است از پروتزهای شل شده خود ناامید شوند ، سپس ایمپلنت های دندانی توسط تیم دندانپزشکی ما پیشنهاد می شود.

تثبیت دندان مصنوعی چگونه می تواند به من کمک کند؟

ایمپلنت های دندانی نیاز به چسب دندان را برطرف می کنند ، همچنین به بیماران این امکان را می دهد که اختلال گفتاری را که می تواند ناشی از شل بودن پروتزهای دندانی باشد کاهش دهند.

چگونه کار می کند

از نظر روند درمان ، پس از مشاوره اولیه ، یک کاشت موقت در داخل فک قرار داده می شود.

ایمپلنتولوژی دندان می تواند یک روش اصلی دندانپزشکی در نظر گرفته شود ، و به همین دلیل طول می کشد تا درمان کامل شود. ایمپلنت خود یک پیچ کوچک تیتانیوم است که برای تکثیر ریشه دندان استفاده می شود ، هنگامی که ایمپلنت با استخوان جوش خورد ، می توان یک تاج موقت متصل کرد. بعد از اینکه ‘استخوان و تاج “ذوب شد ، می توانید تاج ثابت شما را بچسبانید!

کاشت چه مدت طول می کشد؟

اگرچه هر مورد دندانپزشکی بسیار متفاوت خواهد بود ، اما به عنوان یک قاعده کلی بهبودی کامل کاشت دندان حدود شش تا نه ماه طول می کشد.

مقالات جدید

ایمپلنت دندان

جایگزین بدون نقص و همیشگی دندان های از دست رفته توسط متخصص ایمپلنت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره سریع در واتس اپ