سوالات برتر شما در مورد ایمپلنت های دندان

سوالات برتر شما در مورد ایمپلنت های دندان

ما در ایمپلنت های دندانپزشکی کلینیک دکتر وزیری معتقدیم که بهترین مکان برای تصمیم گیری آگاهانه در مورد درمان دندان مسلح شدن به تمام حقایق مربوطه است.

فقط از طریق فرآیند پرسیدن سوالات منتخب است که بیماران می توانند اطلاعاتی را دریافت کنند که به آنها کمک می کند تا در مورد بهترین روش درمانی برای وضعیت خود تصمیم بگیرند ، به ویژه در مورد کاشت دندان .

کاشت دندان ( ایمپلنت دندان )در کلینیک دکتر وزیری به استاندارد طلایی برای جایگزینی دائمی دندان های بزرگسال از دست رفته یا از دست رفته تبدیل شده است.

کاشت دندان در این کلینیک روش ترجیحی نسبت به پل ها و پروتزهای مصنوعی است زیرا به دلیل شباهت ظاهری آنها به دندان های طبیعی و البته احتمال ریزش ایمپلنت یکی دیگر از نکات مثبت مطلوب است.
اگرچه نارسایی ایمپلنت می تواند در شرایط خاص اتفاق بیفتد ، خصوصاً اگر به درستی از آن مراقبت نشود.

سوالات برتر شما در مورد ایمپلنت های دندان

ایمپلنت های دندانی در کلینیک دکتر وزیری

در هنگام بررسی ایمپلنت های دندانی ، سوالات اساسی برای قرار دادن در لیست خود وجود دارد

آیا من به عنوان یک کاندید مناسب برای کاشت دندان شناخته می شوم؟
بیماران به طور خودکار صلاحیت دریافت ایمپلنت های جایگزین دندان مصنوعی را ندارند ، زیرا دندانپزشک ابتدا باید از رعایت برخی شرایط اساسی مانند سلامت لثه اطمینان حاصل کند.

 

آیا آموزش خاصی در زمینه کاشت دندان دارید؟

ممکن است برای بیماران تعجب آور باشد ، اما هر پزشک دندانپزشکی در این زمینه خاص از دندانپزشکی آموزش نمی بیند ، بنابراین پرسیدن یک سوال ارزشمند است.
فرآیند درمان نه تنها در مقایسه با سایر انواع سنتی دستگاه های جایگزینی دندان می تواند پرهزینه باشد ، بلکه پزشک دندانپزشک برای موفقیت در این زمینه به دانش و آموزش خاصی در زمینه قرار دادن ایمپلنت نیاز دارد.

 

دقیقاً چه مواردی (از نظر هزینه) در طی مراحل تحت پوشش قرار می گیرد؟

قبل از تعهد به یک برنامه درمانی بسیار مهم است که بیماران کاملاً بفهمند هزینه های مالی چقدر است.
از نظر ایمپلنت های جایگزینی دندان مصنوعی ، هزینه های کاشت ایمپلنت در نظر گرفته می شود و سپس خود ایمپلنت (تکیه گاه و تاج) وجود دارد.
روشن است که آیا قیمت پیشنهادی یکی یا هر دو را پوشش می دهد ، به طوری که از “هزینه های اضافی” تعجب نکنید.

 

شما چه نوع آرام بخشی را ارائه می دهید؟

یک سوال مهم که نباید آن را از دست بدهید ، پرسیدن در مورد نوع آرام بخشی است که می توانید انتظار داشته باشید ، زیرا بیش از یک نوع استفاده می شود و هر یک از این ها موافقان و مخالفان خاص خود را دارد.

 

چگونه باید ایمپلنت های خود را حفظ کنم؟

قرار دادن ایمپلنتهای جایگزین مصنوعی دندان دائمی در لثه به معنای مسئولیت کمتری در مورد مسئولیت های مراقبت از دهان و دندان در خانه نیست.
در حالی که پایه یا ریشه فلزی طبیعی نیست و در معرض پوسیدگی است ، اما توسط صمغ و استخوان فک پشتیبانی می شود که باید در یک شرایط سالم حفظ شوند.
مراقبت از سلامت دندان خود را انجام ندهید و در معرض ابتلا به بیماری پریودنتال باشید که موفقیت کاشت مورد نظر را به وجود آورد.

در کنار تهیه اطلاعات ، دریافت پاسخ از یک منبع معتبر مانند پزشکان آموزش دیده و باتجربه ما در ایمپلنت های دندانپزشکی کلینیک دکتر وزیری است .
ما از هر گونه سوال بیماران استقبال می کنیم و با آنها همکاری خواهیم کرد تا مناسب ترین برنامه درمانی را که سلامت دندان آنها را تأمین می کند ، پیدا کنیم.

 

مقالات جدید

ایمپلنت دندان

جایگزین بدون نقص و همیشگی دندان های از دست رفته توسط متخصص ایمپلنت

مشاوره سریع در واتس اپ